Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na této stránce jsou zveřejněny formou KOMENTÁŘŮ vaše názory, rady a připomínky. Máte-li co zdělit ostatním, neváhejte a využijte tuto možnost. Připojte svůj "komentář".

.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nefunguje?

(Soňa Prokopová, 8. 6. 2010 15:58)

Tyhle stránky už nefungují? Poslední komentář je z roku 2008, zdá se mi zajímavý. Ale od té doy je nový trestní zákoník..

Strach

(ZDENKA, 16. 6. 2008 21:12)

Je to pul roku co jsem se rozvedla.Mame 7-leteho syna.Ale můj byvaly manžel me neustale obtěžuje.Zakazuje mi kamkoli chodit neustale me doma kontroluje.Když telefonuji vyzvida kdo mi volal,proč mi volal.A došlo to tak daleko že mě i napadl.Byl hospit. na psichyatrii.Neustale vyhrožuje sebevraždou před očima syna.A proto mam STRACH CO mam delat?

Každý má dostat šanci

(Axiomka, 8. 8. 2007 14:44)

Mám kamaráda nyní už to díky tomu že tu není vím. Sedí za krádeže. Ten člověk je normální lidský chytrý a je jen málo lidí kteří jsou s ním v kontaktu. Tihle lidé nás potřebují!!! Oni nejsou všichni stejní oni jen udělaly něco párkrát špatně co je k tomu dohnalo už se jich nikdoi neptá. Co si budem povídat každý z nás dělá chyby avšak jen oni měli smůlu že je chytli. Proto Vás tímto všechny prosím neotáčejte s e k nim zády každý by měl dostat šanci čím víc se je budeme snažit soudit tím víc lotrovin budou muset dělat. Jsou to taky lidé jen udělali prostě chybu. Svého kamaráda neopustím píšem si pořád vím co cítí vím čeho lituje a vím čeho se bojí a věřte mi nebude to tady mít až ho pustí lehké nikdo z nich. Jejich trest by měl skončit tím datem co z věznice odchází a né aby chodily celý život s cejchem na čele. Potřebují nás. AXIOMKA

dotaz, vysvětlení, problém?

(Lukáš, 15. 1. 2007 17:07)

Dobry den, mám na Vás dotaz tento. Se svoji přítelkyní jsem se rozešel a pak se odstěhoval jinam. Ale znáte to: pořád zamilovaný a malinko žárlivý atd. Spolu jsme dříve zařídili její email, takže jsem věděl její heslo, spolu jsem ji zakládal internetovou samoobsluhu jejího mobilního telefonu, čili heslo jsem taky věděl. Po mém odstěhování mi to nedalo a četl jsem emaily, které si s někým psala. Založila si profil na jednom chatu a já se o tom dozvěděl a byť hloupě jsem zkusil heslo, abych se podíval, s kým si tam píše a bylo to to samé heslo, jako jsem jí zřídil na jejím emailu. Po přečtení pár vzkazů na chatu jsem v zápalu menší žárlivosti odepsal dvou lidem za ní, aniž by něco poznali, ale ona se to později dozvěděla a pak jsem četl, že se má po prvním dni psaní s někým sejít, což mě dostalo do menší depky a já jí přes internetovou samoobsluhu, kterou jsem jí zakládal, zablokoval mobilní telefon. Ten si odblokovala již druhý den sama. Po 4 dnech jsem se jí přiznal, že jsem to udělal já a slíbil jí, že tímto na ní přestávám myslet a mizím z jejího života, načež ona toto šla nahlásit na policii. Dotaz zní - jak to pro mě může nejhůře dopadnout, případně jak se proti tomu bránit? Má i bratra na PČR, tak nevím, co vše si k tomu přidají navíc. Moc Vám děkuji za odpověď. Lukáš

Není to lehké

(Pavol Koliňák, 14. 1. 2007 11:31)

Vrátil sem se z basi před dvěma měsíci (listopad 2006) a vážně jsem hledal práci v Kolíně. Ale když někde řeknu, že jsem seděl, tak mám vždycky smůlu a místo je obsazené. Co mám dělat? Být stále na podpoře???

Rada

(Hana Polipská, 14. 1. 2007 10:40)

Měli byste psát i nějaké skutečné příběhy "ze života". Na nich se můžeme všichni poučit lépe.

Poděkování

(Romana H., 25. 12. 2006 12:20)

Ráda bych poděkovala "cejchu" za rychlou a prospěšnou radu. Mám manžela ve věznici a opravdu není moc lidí, kteří chápou moji situaci a dokáží pomoci. Děkuji.