Jdi na obsah Jdi na menu
 


PORADNA

"neexistuje problém, který by se nedal řešit"

.

  1. přesně si  vyberte okruh do kterého spadá Váš  "problém"
  2. otevřete si příslušnou odpovídající sekci - viz. Menu
  3. přečtěte si Komentáře ( možná, že se obdobný problém zde již objevil)
  4. přečtěte si základní text stránky a podívejte se na doporučené stránky

.

Pokud jste nenalezli radu nebo návod k řešení Vašeho problému na těchto stránkách  

.

 NEVÁHEJTE A NAPIŠTE NÁM!

.

..... formulář pro rychlý dotaz ......

Obrazek

.

nebo nám přímo napište na  - prezident@email.cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

laska

(Denisa Raichlova, 30. 6. 2008 22:16)

Miluji te svetlikova moc posilam pusy

H2LL

(H2l, 12. 2. 2008 19:31)

No co to ksakru jako má být??? kDO TO ZA ME psal???? zádnou trávu sem nekourila!! To je zase jeden z blbých vtipu, kdyz se nekdo u kompu nudí a nemá co na práci... A to stou Veronikou Kancovou je taky dost trapné...

Veronika Kancová

(Veronika Kancová, 4. 2. 2008 21:14)

Miluju tě Terezo Hallová

Napsane

(Tereza Hallová, 4. 2. 2008 21:13)

Ahoj, tak jen k tomu jak jestli jsem porušil/a zakon- ano ale jen tím že jsem kouřila marihuanu v 14letech, nyní mi je o dost víc naštěstí a je ze mě právník. Myslím si že je to momentální u tzv. teengeru naprosto absurtní a nemá smysl se tím zabývat. Možná rodiče by měla občas tzv. sfackovat ratolesti sve osobnosti ktera může v budoucnu dosahovat až k maximum naší populace ,ktera může kazit více pověst ČR. Takže se mějte dobře. S pozdravem Bak.,Mudr,atd... ty moje předjména jsou strašné:) Tereza Hallová

Tomášovi

(Regina, 7. 10. 2007 12:39)

Děkuju!

Odpověď Regině

(Tomáš, 6. 10. 2007 21:48)

Svadbu ve věznici musí povolit její ředitel. Dá se to domluvit třeba přez sociální pracovnice věznice, nebo vychovatele. Ale že by to mělo nějaký veliký vliv na "podmínku" s tím si nejsem moc jistej. Víc záleží na jinejch věcech - chování ve VT, kolikáté je to odsouzení a trest, vyrovnání dluhů atd.

Svatba ve vězení

(Regina, 6. 10. 2007 13:32)

Nevíte někdo něco o možnostech uzavřít sňatek ve vězení?A zda to má nějakou váhu při vyřizování o podmíněné propuštění? Děkuju

Dotaz

(Veronika, 19. 9. 2007 19:57)

Byl někdo prosím ve věznici Odolov?Jaké to tom je?Děkuji

Rada pro Lucku

(david, 13. 9. 2007 21:50)

Musíš se s mamkou spojit aby ti poslala tzv."navštívenku". Pouze na tento papír tě za ní do věznice na návštěvu pustí. Jinak máš smůlu. :o)

Poradte!

(Lucka, 13. 9. 2007 12:25)

Zjistila jsem ze mam ve Svetle nad sazavou zavrenou svoji biologickou matku.Chtela bych ji navstivit.Poradte mi prosim jak to udelat..

reakce na můj názor

(Miloš, 4. 9. 2007 21:55)

Nevím proč se opět hájíte lží. Já sice jsem ještě ženatý,ale pouze papírově. nemůžu za to,že to našim soudům tak trvá. Navíc moje manželka napsala prohlášení,že o mém vztahu ví a souhlasí s tím abych přítelkyni navštívil. Co se týče dětí tak syn má 19 roků a dcera bude mít v květnu 2008 18 roků. Prosím vás o jakých dětech píšete? Ještě k dceři, soud jí určil do výchovy matky a ja matce platím soudem určené výživné každý měsíc.Dále k vulgárním požadavkům to je opět vaše sprostá lež. Já jsem napsal pouze do dopisu mojí přítelkyni něco, že "ti co tě tam hlídají jsou ZMRDI". Ano to jsem napsal a taky si za tím stojím. Ten dopis byl adresovaný přítelkyni a né vám tak o co vam jde? Máme svobodu slova a já napsal můj názor mojí přítelkyni. Ono stačí,že každý dopis co příjde do věznice čtete a to ,že s tímto se ještě hájíte tak dokazuje akorát jací jste opravdu chudáci. Ombudsmana budu kontaktovat příští týden tak vam potom napíšu. No a tedˇ si může každý udělat svůj názor kolik vlastně ta mince má stran!!!

Můj názor na věznice ve Světlé-pan Miloš

(Věznice Světlá, 3. 9. 2007 10:05)

Pan Miloš jaksi ´"opomněl" sdělit,že je ženatý a má děti,jeho přítelkyně má řádné návštěvy se svojí setrou a matkou,ostatně nedůvodnost jeho i vulgárně kladených požadavků shledal i ombudsman ,na kterého se rovněž obrátil-každá mince má dvě strany!!

rada

(Jitka D., 1. 5. 2007 11:19)

Prosim o radu. Při vyřizování pozustalosti formou vyplaceni podílu mnou zastoupny advokat nedodrzuje sjednane ukonceni. Nereaguje na me telefonaty a e-maily.Pred casem byl vazne nemocny a zrejme je dosud.Co mohu v tomto pripade delat? Dekuji za odpoved.

Poděkování

(Dana K., 23. 4. 2007 15:45)

Děkuji Cejchu za pomoc při zajištění věcí pro manžela k podmínečnému propuštění. Doufám, že ho pustí. Držte mu 24.4.2004

můj názor na věznici Světlá nad Sázavou

(Miloš, 23. 2. 2007 23:57)

Chtěl bych Vám říct můj názor na personál věznice Světlá nad Sázavou. Je to stát ve státě kde mají svoje zákony. Mám tam přítelkyni a věznice mě brání v řádné návštěvě. Oni si asi myslí,že jsou nadlidi ale opak je pravdou jsou to chudáci kteří se v civilním životě nedokáží prosadit. Už jsem si stěžoval téměř všude i na ministerstvu spravedlnosti a nic se neděje.

Firmy stejně lidi s "CEJCHEM" neberou.

(Ivana Záryybská, 6. 2. 2007 23:09)

Je sice bezva, že se dělají akce na zlepšení míry zaměstnanosti osob, vracejících se z výkonu trestu, na jejich reintegraci, resocializaci a na zvýšení jejich kvalifikace pomocí vzdělávacích kurzů v oblasti informačních technologií a speciálního poradenství. Ale co je to platné, když se takový propuštěný človíček proškolí, když ho pak stejně nikde NEVEZMOU. Školit by se měli také firmy!!!

Nástupní oddělení - "nástupka"

(Romaně, 14. 1. 2007 10:27)

Nástupní oddělení je místem, kde se vězeň podrobně seznámí s právními předpisy a pravidly, které budou po dobu výkonu trestu určovat jeho práva a povinnosti. Odsouzený by měl být také pracovníky oddělení připravován na zvláštnosti způsobu života ve vězeňském prostředí a na každodenní režim. Pobyt odsouzeného v nástupním oddělení umožňuje vězeňským specialistům odsouzeného ohodnotit, zpracovat jeho charakteristiku a vybrat pro něj nepříhodnější způsob zacházení. Dále umožňuje odhalit případné charakterové slabiny odsouzeného a podle nich pak rozhodnout o jeho nejvhodnějším umístění v rámci věznice.

"nástupka" ????

(Romana, 14. 1. 2007 10:26)

můj známý mi napsal, že je na "nástupce". Nevíte co to je?

Placení - odpověď

(Ivana, 14. 1. 2007 10:24)

Nevím kolik platí odsouzený, ale náklady na jdnoho činní něco kolem 300,- Kč denně. Takže asi nejvíc platí stát - potažmo my.

Nevíte kolik se platí?

(Parkan, 12. 1. 2007 18:34)

Nevíte někdo, kolik platí odsouzený z jeden den ve výkonu trestu? Slyšel jsem, že něco kolem 50ti korun?